2 жовтня 2013 р.

Свято української книжкиЛьвівська обласна бібліотека для дітей нагадує, що вже традиційно, у другій половині жовтня в бібліотеках Львівщини проходить Свято української книжки. Пропонуємо Свято провести з 14 по 25 жовтня.
Організації Свята української книжки має передувати його широка реклама в засобах масової інформації, на радіо, місцевому телебаченні, оголошення у школах,  в соціальних мережах, плакати – запрошення у вітринах бібліотек, сайтах.
Готуючись до Свята, пропонуємо організувати виставки кращих зразків української літератури для дітей, відкриті перегляди, тематичні полиці;  особливу увагу слід приділяти популяризації книг письменників-земляків, письменників-ювілярів.
Свято української книжки – чудова нагода для організації зустрічей читачів з письменниками, видавцями, редакторами, художниками-ілюстраторами.

Свято української книжки в дитячій бібліотеці обов’язково має носити не тільки пізнавальний, але й ігровий, розважальний  характер, адже гра – це найкраща форма для засвоєння інформації маленькими читачами. В рамках свята запропонуйте своїм читачам взяти участь у літературних іграх, позмагатися на турнірах знавців книги, стати переможцями вікторин, розгадати кросворди, побувати на літературних посиденьках та зустрічах.
Необхідно згадати трішки історії: традиція проведення Свята  була започаткована в довоєнній Галичині товариством «Просвіта».  Відтоді це свято щорічно відбувалося  до 1940 року. В 1992 році Львівська обласна бібліотека для дітей разом з товариством «Просвіта» відновили призабуте Свято української книги.
Цей матеріал  має на меті нагадати Вам про наближення Свята. А як зробити Свято української книжки справжньою культурною подією у масштабах вашого району, міста, села, кожної бібліотеки – це залежить від творчості, фантазії і бажання самого бібліотекаря. Бажаємо вам успіхів, а читачам – веселого і цікавого Свята української книжки!

А також чекаємо від Вас фотозвітів з місць проведення Свята, які обов’язково помістимо у нашому блозі «БлоГнот методиста»

Немає коментарів:

Дописати коментар