11 квітня 2013 р.

Знайомтесь: ще одна новинка науково-методичного відділу


     
       Цього року наш відділ отримав два нових професійних часописи. Про журнал «Методист» ми вже писали, а сьогодні познайомимо Вас ще з однією новинкою.    

     Науково-методичний журнал «Шкільний бібліотекар» — призначений для широкого кола бібліотекарів, небайдужих до нагальних проблем розвитку бібліотек. Журнал також може бути цікавим авторам навчальних та навчально-методичних книг, методистам, учителям, викладачам і студентам.
                Він висвітлює практичні питання функціонування бібліотек, теоретичні та методичні аспекти діяльності, залучаючи до аналізу провідних бібліотечних фахівців. Видання пропонує інноваційні ідеї та готові розв’язання проблем сучасної шкільної бібліотеки, слушні пропозиції та практичну апробацію теоретичних розвідок, достовірну інформацію про фактичний стан справ та інформацію, яка спонукає аналізувати й думати. Містить  повнокольорову вкладку з наочно-дидактичними матеріалами.

              Виходить 1 раз на місяць.

              Видавець – видавнича група «Основа».

1 коментар:

  1. Добрый день, коллеги! Получите новую награду библиоблогосферы! Подробнее здесь: http://cbslibrary5.blogspot.com/2013/04/blog-post_18.html
    Коллектив библиотеки-филиала № 5 города Бердянска.

    ВідповістиВидалити