9 жовтня 2019 р.

Готуємось до Свята!

Львівська обласна бібліотек для дітей нагадує, що вже традиційно у другій половині жовтня в бібліотеках Львівщини проходить Свято української книжки. Пропонуємо його цьогоріч провести з 15 по 28 жовтня.
Організації Свята української книжки має передувати його широка реклама в засобах масової інформації, на радіо, місцевому телебаченні, оголошення у школах,  плакати – запрошення у вітринах бібліотек, на сайтах та в соціальних мережах.
Свято української книжки - це комплекс заходів, які можуть відбуватись як у бібліотеці, так і за її межами. Радимо організувати виставки найкращих зразків української літератури для дітей, відкриті перегляди, тематичні полиці; особливу увагу слід приділяти популяризації книг письменників-земляків, письменників-ювілярів. В рамках святкувань не пропустіть нагоди для організації зустрічей читачів з письменниками, видавцями, редакторами, художниками-ілюстраторами. 
Свято української книжки в бібліотеці обов’язково має носити не тільки пізнавальний, але й ігровий, розважальний  характер. Запропонуйте читачам взяти участь у літературних іграх, позмагатися на турнірах, стати переможцями вікторин, розгадати кросворди, побувати на літературних посиденьках та зустрічах.
Як зробити Свято української книжки справжньою культурною подією у масштабах вашого району, міста, села, кожної бібліотеки – залежить від творчості, фантазії і бажання самого бібліотекаря. 
Бажаємо Вам успіхів, а читачам – веселого і цікавого Свята української книжки!
А ми чекаємо від Вас фотозвітів з місць проведення Свята, які обов’язково помістимо у нашому блозі «БлоГнот методиста».

Немає коментарів:

Дописати коментар