7 серпня 2015 р.

Запрошуємо до участі у конкурсі!

Шановні колеги!
Сьогодні, як ніколи, Україні потрібна об'єднуюча ідея, а кожному громадянину почуття гідності і гордості за свій народ. Тільки об'єднуючи зусилля кожної людини, громадських організацій, політиків, представників влади можна досягнути позитивних результатів в процесі розбудови нашої держави. Напередодні святкування Дня незалежності України ГО «Україна Славетна» розпочав загальнонаціональну патріотично-виховну і просвітницьку програму під назвою "Я ГРОМАДЯНИН СЛАВЕТНОЇ УКРАЇНИ".
Розроблена програма має декілька форматів в залежності від завдань і можливостей кожного регіону. План роботи складається від простих зустрічей в бібліотеках, будинках культури, навчальних закладах з відомими українцями-патріотами рідної землі, до організації круглих столів, конференцій по вирішенню нагальних проблем суспільства: від знання історії, підтримки культури, вирішення економічних, соціальних, правових питань, покращення екологічного стану, міжнародні стосунки тощо, аж до проведення фестивалів в рамках святкування Днів міст. Всі ці заходи об'єднує одне — любов до України і бажання зробити реальний внесок в зміцнення нашої держави.
Для заохочення громадськості до активної участі в розбудові держави громадський рух «Громадянин», пропонує Вам долучитися до конкурсу під назвою "Я ГРОМАДЯНИН СЛАВЕТНОЇ УКРАЇНИ".
Умовами конкурсу є написання звернення до українців під назвою "Я ГРОМАДЯНИН СЛАВЕТНОЇ УКРАЇНИ". Звернення за об`ємом не повинно перевищувати одну сторінку. Переможці отримують шість томів “Україна і світ”.
Це багатотомне науково-популярне видання, яке відкриє незвіданий світ історії народів, які населяли територію України в стародавні часи, на фоні історії світової цивілізації. Видання добре ілюстроване. Розраховане на широке коло читачів.
Автори проекту пропонують Вам приєднатись до спільної роботи по наповненню змістом проекту "Я ГРОМАДЯНИН СЛАВЕТНОЇ УКРАЇНИ". Пропозиція полягає в наступному: бібліотеки, музеї, університети та ін. проводять у себе захід під назвою "Я ГРОМАДЯНИН СЛАВЕТНОЇ УКРАЇНИ" на будь-яку тему, що сприяє розбудові держави, розміщують інформацію в місцевих ЗМІ або на різноманітних інтернет-ресурсах, та дублюючи її на сторінці громадського руху «Громадянин» на Facebook.
Автори проекту будуть нагороджувати колектив, що проводив захід, книгою проекту “Україна: історія великого народу”, яку можна буде отримати в Українському історичному клубі, за адресою: м. Київ, пр-т Г. Сталінграду, буд. 6, корпус 7, секція 1 або книга буде відправлена Укрпоштою.

З повагою,
від імені оргкомітету Громадського об’єднання «Україна Славетна»
голова Фонду «Схід-Захід разом» В. О. Зубанов
Виконавець:
Артем`єва Наталія Миколаївна,
координатор проектів ГО «Україна Славетна»

тел.: 044-581-04-69; 050-310-93-90

Немає коментарів:

Опублікувати коментар