13 січня 2015 р.

Пишемо разом «Книгу пам’яті мого роду»

Шановні колеги!
На виконання Указу Президента України № 604/2012 від 19.10.2012 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років»  з 1 січня 2015 року Національна бібліотека України для дітей розпочинає сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду».
Запрошуємо до участі у конкурсі всі бібліотеки Львівської області.

Положення
про сімейний конкурс
«Книга пам’яті мого роду»

                                                   І. Загальні положення
1.1.  Загальне керівництво Конкурсом здійснює Національна бібліотека України для дітей.
1.2.       Конкурс проводиться Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, НБУ для дітей під патронатом Міністерства культури України за підтримки Державної служби України у справах ветеранів та учасників АТО, Української спілки ветеранів Афганістану, Національного видавництва дитячої літератури «Веселка». До участі у Конкурсі залучаються спеціалізовані бібліотеки для дітей.
1.3.   Основним завданням Конкурсу є збереження пам’яті про події Другої світової війни та подвиги захисників нашої держави, стимулювання пізнавальної активності і самостійності у дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості.
1.4.  Мета Конкурсу — формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу і ветеранів Другої світової війни, збереження та усвідомлення знань про історію свого роду, своїх предків, виховання на цій основі поваги до старших поколінь та їхнього вкладу у відстоювання незалежності України.
1.5.    Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті  НБУ для дітей.
1.6.       Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».
ІІ. Учасники та строки проведення Конкурсу
2.1. У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях:
         читачі-учні (вихованці) 6-11 років;
         читачі-учні (вихованці) 12-16 років.
2.2. Конкурс проводиться у двох номінаціях:  сімейні книги пам’яті та відео книги.
2.3. Конкурс проводиться з 01 січня по 14 жовтня 2015 року у два тури:
       перший – з 01 січня по 01 травня на обласному рівні (м.Львів);
       другий – з 10 травня по 14 жовтня в місті Києві.
ІІІ. Фінансове забезпечення Конкурсу
3.1. Конкурс проводиться на безоплатній основі.
3.2.Витрати на організацію та проведення, підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу здійснюється за рахунок спонсорських внесків, а також за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.
3.3. Витрати на проїзд переможців до м. Києва здійснюються за власний рахунок, за рахунок спонсорських внесків, а також коштів, не заборонених законодавством України.
ІVВимоги щодо конкурсних робіт
5.1. Учасники Конкурсу кожної номінації та вікової категорії разом з батьками готують книгу пам’яті свого роду, яка має бути гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: родинні історії або розповіді про представників родини, які брали участь у Другій світовій війні — на фронті, в тилу, в партизанських загонах, в підпіллі, були вивезені до Німеччини.
5.2. Книга пам’яті в паперовому вигляді має бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.
5.3. Відео книга виконується в форматі mp3, тривалість не більше 5 хв. з використанням фотоматеріалів, спогадів.
V. Визначення та відзначення переможців Конкурсу
6.1. Обласні журі Конкурсу підбивають підсумки та визначають по 3 переможці першого туру у кожній номінації та віковій категорії до 1 травня 2015 року.  
6.2. Для переможців Конкурсу в кожній номінації та віковій категорії встановлюються перше, друге, третє місця.
6.3. Головне журі оцінює роботи в другому турі, що надійшли від обласних журі, та до 30 вересня 2015 року визначає переможців.
6.4. Нагородження переможців Конкурсу дипломами та призами відбувається під час святкування Дня захисника України 14 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей.
VІ. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс
7.1. Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в Національній бібліотеці України для дітей та можуть бути використані за згодою автора у її подальшій роботі.
7.2.     За результатами Конкурсу готується виставка творчих робіт

У разі виникнення запитань, звертайтесь до Львівської обласної бібліотеки для дітей.
Конкурсні роботи надсилайте в науково-методичний відділ до 1 травня поточного року за електронними адресами metodyst@lodb.org.ua  та metod5033@gmail.com, або поштою: 
                                                                  м.Львів
                                                                 вул.В.Винниченка,1
                                                                 790008


Немає коментарів:

Опублікувати коментар